3 Kat, No.2 bldg., Huaqiang yol, Shangsha topluluk, Chang'an kasaba, 523850, Dongguan şehir, Guangdong Eyaleti, Çin
Ana sayfa

Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.

iyi kalite Co2 lazer oyma makinesi satış için
iyi kalite Co2 lazer oyma makinesi satış için
Önceki makinenin 10 kat daha hızlı!

—— Kazakistan Müşteri

Ben sohbet şimdi

Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd. Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.
Workshop1 Workshop2 Workshop3 Reception Desk Sales office Workshop4 Factory Profile Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : LEADBOOM
No. Çalışanları : 1~100
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
2010 yılının Mart ayında, LEADBOOM'un tescilli fikri mülkiyet haklarına sahip lazer makinesinin ilk birimi başarılı bir şekilde araştırılmış ve geliştirilmiş, aynı zamanda piyasaya sunulmuş ve piyasaya şu ana kadar ulaşmıştır; Pazar payı sürekli olarak yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirledi ve müşterilerin tanınırlığını ve iyi bir üne kavuşmasını sağladı (dünyanın en iyi 500'ünde müşteriyi dahil etti), çeşitli lazer ekipman türleri her zaman pazar payının en üstünde yer aldı. Yukarıdaki başarının gerçekleşmesi için müşteri odaklı ve teknik ekibin güçlü iş felsefesi ile tutarlıdır.

LEADBOOM'un üst düzey tedarikçisi aşağıdaki gibidir: uluslararası profesyonel lazer araştırma kurumları ve endüstriyel iyi bilinen işletmeler ile uzun vadeli stratejik bir ortaklık kurduk (örneğin: ABD SYNRAD, COHERENT, II-VI, Japonya MITSUBISHI, KEYENCE, Almanya Rofin, IPG, SCANLAB, UK SPI ... vb.), Makine kalitesine birincil kaynak ile büyük garanti veren.

Ana ürünleri dahil CO2 lazer tel sıyırma makinesi, metal lazer tel sıyırma makinesi, CO2 lazer markalama makinesi, fiber lazer markalama makinesi, yeşil lazer markalama makinesi, UV lazer markalama makinesi, CO2 lazer kesim makinesi, ince metaller için lazer kesim makinesi, lazer kaynak makine, lazer boya çıkarma makinesi, lazer soyma makinesi ..... diğer seri lazer makineleri ve komple otomasyon ekipmanları.

Sadece yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için komple lazer işleme tasarım çözümleri yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda her türlü otomasyonlu lazer tel sıyırma 、 işaretleme 、 kaynak ve kesme ekipmanı sağlamaktayız; Firmamız, satış öncesi 、 satış 、 satış sonrası en iyi ve eksiksiz teknik destek ve bakım hizmeti sunmak için standart olarak yüksek teknoloji 、 yüksek kaliteye sahip bir ses kalite kontrol ve satış sonrası hizmet sistemi kurmuştur.

Kablo işleme, kulaklık, yüksek frekanslı kablo işleme, elektronik, IC çip, seramik, endüstriyel elektrikli, elektrikli ev aletleri, LED aydınlatma, Takı, donanım, aletler, sıhhi tesisat, aletler, oto ve motosiklet gibi çeşitli lazer makinesi türleri yaygın olarak kullanılmaktadır. parçalar, yiyecek ve içecek paketi, oyuncak, hediyeler, ilaç ve sağlık bakımı, el işi işleme, cep telefonu iletişim bileşenleri ve diğer endüstriler.

Lazer makinelerimiz Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Afrika ve diğer bölgelere başarılı bir şekilde satılmıştır ve müşterilerin uzun yıllardır olumlu geribildirim ve övgü almasını sağlamıştır; Yurtdışı sergisi, gösteri, Uluslararası operasyon, teknik destek ve paylaşım, LEADBOOM'da dışarıya çıkma stratejisinin bir parçası olmaktır.

Sektöre özel ihtiyaçlara dayanan ve hedeflenen firmamız; müşteri ilk, mükemmellik peşinde; teknoloji odaklı, düşünceli hizmet; itibar ilk, en iyi kalite. Avantajlarımız artık ilgili lazer ekipmanı ile açıklanamaz, sağladığımız çözüm tam çözümler, endüstriyel 4.0 bizim yönümüzdür, müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır.

Birlikte çalışalım ve parlak başarılar yaratalım!

İletişim bilgileri
Dongguan Leadboom Photoelectronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Eleven Yi

Tel: 86-769-85357951

Faks: 86-769-85848636

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)